VašeŠošovky.sk – najlepší eshop na šošovky

Už pár rokov nosím kontaktné šošovky a celkom mi to vyhovuje, keďže nosím kontinuálne šošovky a teda ich nemusím každú noc vyberať z očí. Kontaktné šošovky sú proste omnoho lepšia vec ako okuliare, dokonca dokážu veľmi ľahko zmeniť farbu očí a presne to som zo začiatku robil, vždy som si kupoval farebné šošovky, dnes už hlavne vďaka cene a tomu, že nemám chuť na noc vyberať šošovky nakupujem len číre kontinuálne šošovky na štrnásťdňové alebo mesačné nosenie.

Kontaktné šošovky

Kupujem to väčšinou podľa nálady. Ale v tomto článku by som chcel hlavne popísať jeden z najlepších obchodov na kontaktné šošovky, dokonca by som povedal, že nie len na šošovky.

Takže poďme k veci, reč je o obchode VašeŠošovky.sk. Keď si chcete na internete kúpiť šošovky, tak jedine v tomto eshope. Nebudem tu rozpisovať, že majú číre a farebné šošovky alebo puzdra a roztoky na šošovky, lebo to je samozrejmosť. Viac sa mi páči, že to majú všetko prehľadne spracované aj s informáciami o dostupnosti a rôznymi recenziami od zákazníkov. Zamestnanci vždy každému radi poradia čo je veľké plus.

Presne o podobnom prístupe k zákazníkom jej aj kniha Zappos: Štestí doručeno, ktorú som nedávno prečítal. Eshop VaseSosovky.sk si veľmi zakladá aj na rôznych zľavách, bonusoch a darčekoch zadarmo, čo určite poteší každého zákazníka. Ja osobne som nakupoval kontaktné šošovky asi v 4 rôznych “eshopoch”, ale s týmto sa vôbec nedali porovnávať. Tento je kvalitou o niekoľko rokov napred. Ponúka v podstate zážitok z nákupu. Veľmi sa mi páči aj funkcia, ktorá ma upozorní, že je čas kúpiť si nové šošovky. Emaily o zľavách ma veľmi nezaujímajú, keďže na cenu až tak nepozerám, ale keď sa nejaká zľava pri nákupe objaví, tak vždy poteší.

Nakupujem tam jednoducho veľmi rád a musel som to povedať aj svetu okolo, že najlepšie a možno aj najlacnejšie kontaktné šošovky nájdete vo VašeŠošovky.sk.

V poslednej dobe mám stále väčšiu chuť vlastniť nejaký eshop, teda najlepšie nejaký dropshop, aby som nemusel mať vlastný sklad. Dropshop hlavne preto, že by som chcel riešiť hlavne veci po dizajnovej a užívateľskej stránke, bez väčšieho finančného rizika. Síce majú dropshopy menšiu flexibilitu, ale ako zasvätenie do sveta eshopov by to asi postačovalo…

PS: Neskúmal som či sú najlacnejší, ale s tými bonusmi to tak určite bude
PS:2 Nemáte nejaký produkt, ktorý by som mohol predávať prostredníctvom dropshopu? 🙂

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Vložiť komentár