TV online: České a slovenské televízie zdarma

TV online cez internet

Slovenské a české televízie síce poskytujú živé vysielanie a archívy relácií, ale na internete sa dajú nájsť aj odkazy, cez ktoré si tieto televízie môžete pozerať nonstop zadarmo, teda aj vtedy, keď nebeží online vysielanie. Pár takých odkazov na tieto online televízie nájdete v tomto článku.

Na spustenie online tv a programov ako markíza, joj, doma, joj plus, stv, nova, prima a podobne budete potrebovať multimediálny prehrávač VLC, ktorý si môžte stiahnuť na tejto adrese. V programe VLC stačí jednoducho kliknúť na Médium/Otvoriť stream v sieti (CTRL+N), vložiť adresu na požadovaný TV program a kliknúť na tlačidlo prehrať. Následne Vám nabehne (občas nenabehne) online televízia, ktorú ste si chceli pozrieť.

Zoznam českých a slovenských online TV

Väčšina televízií v zozname ide nonstop, ale netuším dokedy to bude fungovať. Odkazy treba vložiť do programu VLC, ako na obrázku vyššie. (CTRL+N)

Slovenské online TV

České online TV

PS: Ak máte odkazy na nejaké ďalšie online tv, tak ich pridajte do komentárov.

Veľa online tv nájdete aj na stránke www.rebit.tv, kde nájdete napríklad rtvs, čt1, nova šport, arena šport, šport 1, a mnoho iných slovenských a českých televízií.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

33 komentárov k “TV online: České a slovenské televízie zdarma”

 1. Nice, mamina sa potešila 😉
  Pre takýchto používateľov je fajn vytvoriť priamo ikonky, ktoré spúšťajú dané streamy. Na to stačí upraviť odkaz na VLCčko a ako parameter pridať adresu streamu – napr. “C:Program Files (x86)VLCvlc.exe” “http://88.212.35.222:2001”

  Inak vytiahol som zoznam všetkých staníc z toho čudného programu, enjoy:

  //Edit: zvyšok komentára som vymazal, kedže tam už boli iba nefunkčné adresy

  Odpovedať
  • No dalo sa to čakať, ale môžme dúfať, že je to dočasné alebo, že to v budúcnosti nahradia nové odkazy. Prípadne si kúpiť USB TV (od 15€) a sledovať nejaké 4 základné slovenské programy.

   Odpovedať
 2. ludia vy ste ai fakt naivny, abo co. Ved zverejnenim linku je ten server okamzite pretazeny, provider ma s tym len problemy a kedze tym aj porusuje zakony, tak mu hrozia aj poriadne sankcie. Ak chcete kukat zadarmo, tak za 15 evri dvbt usb tuner do pc a vybavene, a mate tam aj jednotkku v HD. Alebo nechodte raz do mesiaca do baru a kupte si za to kablovku. Tam je cez 50 stanic za 12 evri na mesiac.

  Odpovedať
 3. Ahoj,veľa z tých linkov je stále funkčných,ide STV1,STV2, Joj,Joj plus, Nova,Nova Cinema, Nova Sport,Prima,Prima cool,Music Box,a to na Windowse aj na Androide. Spomenuté fungujú na sto percent.Sám ich sledujem.Pekný večer.

  Odpovedať
 4. Super diki funguje to super ale niekedy to vypadava .velmy dobra kvalita obrazu hlavne ceske stanice.Funguje joj.joj plus.wau.stv1,stv2 ta3,a z ceskych funguje nova nova cinema prima prima cool prima zoom barandov ostatne som neskusal

  Odpovedať
 5. Ahoj,jen sem vám chtěl napsat že jsou v čechách funkční linky na začátku pouze u Joj.Škoda že nejde Markíza a Dajto.Čus:)

  Odpovedať

Vložiť komentár