Púzdra a obaly pre mobily – ochráňte si nový mobil

Každý uprednostňuje inú značku telefónov, ale na jedno by sme mali myslieť všetci. Ako ich ochrániť, aby sa nepoškodili. Keď sa to stane, na frajerovanie už bude neskoro. Našťastie existuje obrovský výber puzdier, obalov, krytov a ochranných fólií, čo sa o to postarajú a ešte sa aj potešia svojim výzorom. 

Kryty a obaly na mobily

Nemali by ste si kupovať kryt na mobil, pokiaľ neviete, či je určený práve na vašu značku a model mobilu. Tie univerzálne väčšinou nesedia až tak dobre a svoju ochrannú funkciu si tak nevedia správne plniť. Rozdielny kryt a púzdro potrebujete na iPhone, Huawei, Samsung alebo LG. Vždy preto vyberajte s ohľadom na model a značku.

My sa pozrieme na puzdrá k jednému z najobľúbenejších telefónov – na Samsung.

Puzdrá na Samsungy Galaxy pre mužov

Od Samsungu je Galaxy v súčasnosti najobľúbenejší rad smarfónov. Sú moderné, ľahké a pekné. Muži síce majú radi technický vzhľad telefónu, takže si ho krytom nepotrebujú zdobiť, ale ochrániť ho určite treba. Kryt na Samsung Galaxy pre chlapa nebýva veľmi prezdobený. Je väčšinou obyčajný čierny alebo priesvitný. Na obaloch si chlapi dávajú záležať, preto často uprednostňujú kožu alebo jej imitácie. Existujú aj kryty, ktoré napodobňujú drevo.

Pri puzdrách sa určite rozhodujte aj podľa toho, ako sa z neho telefón vyberá. Môžu byť tzv. ponožkové, kedy sa do neho telefón zasunie a pri volaní ho musíte vytiahnuť. Alebo flip case puzdrá s otváraním na obrazovku. Ak nechcete ani jedno, tak často postačí aj zadný kryt s kvalitnou nálepkou na displej. Mladí chalani majú radi kryty s rôznymi satirickými obrázkami alebo postavičkami z komixov a kreslených seriálov (vyhráva to samozrejme Homer Simpson).

Kryt na mobil - Homer Simpson

Puzdrá na Samsungy Galaxy pre ženy

Ženy sú vždy vyberavejšie a módnejšie. Podriaďujú móde aj výber telefónu a jeho puzdra. Puzdier na Samsung mobily je na výber mnoho, najčastejšie rôzne farebné variácie taktiež s výberom materiálu a otvárania. V tom sa od mužských až tak nelíšia. Rozdiel je hlavne v krytoch. Tu sa pri ženských modeloch vo vzoroch doslova roztrhlo vrece. Kvetinové vzory, rozprávkové postavičky, zvieracie námety, srdiečka alebo geometrické tvary. Luxusne pôsobia napríklad aj kryty vykladané kamienkami alebo imitácia zlatej pavučiny.

Každá si vyberie. Výber je veľký aj pre nenáročné ženy, ktoré chcú skôr nenápadné púzdro. V tomto prípade sú obľúbené najmä jednoduché, jednofarebné alebo priesvitné kryty, puzdrá alebo obaly, ktoré sú lepšie ako žiadna ochrana. Nový mobil bez krytu vás môže vyjsť pri páde pekne draho. Navyše, keď je obal ešte aj štýlový, tak v podstate nikomu neprekáža.

Či ste dievča alebo chlapec, muž či žena, tak dobrý kryt na telefón určite kúpte. Skoro nič nestojí, dobre vyzerá a zabráni, aby si mobil rozbil alebo poškriabal.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Vložiť komentár