Pekné a originálne tričká na internete

Ak vás nezaujímajú nudné tričká alebo svetoznáme značky tričiek z kamenných obchodov, tak ste na správnom mieste. Pretože v tomto článku popíšem svoje reálne skúsenosti s nákupom cool tričiek cez internet. Zbierka obchodov, ktoré predávajú tričká online je naozaj obrovská a to hlavne v zahraničí, takže ja tu popíšem len tie eshopy, u ktorých som sám nakupoval. Myslím, že časom do zoznamu pribudnú aj ďalšie stránky, lebo pár tričiek som si už takto vyhliadol.

Kreatívne tričko

Najskôr zistite veľkosť trička

Pred kúpou tričiek cez internet si najskôr premerajte šírku a výšku svojho obľúbeného trička, aby ste vedeli určiť, ktorá veľkosť trička vám na internete najviac sadne. Niektoré eshopy totiž ponúkajú kúsok rozdielne číslovanie, resp. iné strihy tričiek.  V zahraničí sa veľkosti často udávajú v palcoch, takže si to musíte prepočítať na cm. (1 palec  = 2,54 cm).

Kompot.sk

Môj obľúbený slovenský obchod s originálnym dizajnom tričiek, v ktorom ma najviac zaujali trička so starými česko-slovenskými bankovkami. Ponúkajú však aj iné zaujímavé motívy a iné produkty. Najviac ma však zaujalo, že tričká posielajú zabalené v kompótovej fľaši. 🙂

Slovenské tričká Kompot.sk

Threadless.com

Ďalší skvelý eshop pochádza z USA a nájdete v ňom originálne a vtipné tričká, ktoré tvoria mladí umelci už od pár dolárov. Párkrát do roka majú dokonca globálnu akciu, v ktorej ponúkajú takmer všetky tričká za 9 dolárov.  U tohto eshopu by som zároveň zdôraznil, že materiál trička je naozaj veľmi kvalitný a za tú cenu sa to fakt oplatí kúpiť. Poštovné na Slovensko je tuším za 9 $.

Cool tričká hreadless

 

Qwertee.com

Qwertee síce nie je priamo eshop s tričkami, ale taktiež na ňom nájdete super tričká. Každý deň sa na webe objaví jedno nové tričko, ktoré si môžete behom nasledujúcich 48 hodín kúpiť za 10 až 12€.

Originalne tricka Qwertee

Shirtinator.sk

Ak sa vám však vyššie spomenuté eshopy nepáčia, tak využite vlastnú kreativitu a vytvorte si tričko podľa vlastných predstáv cez Shirtinator, o ktorom som už niečo písal v staršom článku.

Originálne tričká Shirtinator

PS: V budúcnosti možno pridám aj ďalšie zaujímavé obchody s tričkami…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

2 komentáre k “Pekné a originálne tričká na internete”

Vložiť komentár