Ako získať bitcoin zdarma? (jednoduchý návod)

Bitcoin, prvá a najznámejšia kryptomena na svete, zaujala predstavivosť investorov aj technologických nadšencov. Keďže jeho hodnota v priebehu rokov raketovo stúpa, mnohí sa čudujú: Ako možno získať bitcoiny zadarmo? Táto článok vám dá tip ako získať bonus až do výšky 1 btc od krytpo aplikácie Robinhood.

Bitcoin zadarmo - návod

Úvod do Bitcoinu

Bitcoin je digitálna mena vytvorená v roku 2009 anonymnou osobou (alebo skupinou ľudí) s názvom Satoshi Nakamoto. Funguje na decentralizovanej sieti počítačov, bez kontroly vlád alebo finančných inštitúcií.

Čo robí bitcoiny hodnotným?

Hodnota bitcoinu pochádza z niekoľkých faktorov, vrátane jeho obmedzenej ponuky (s obmedzením na 21 miliónov mincí), jeho rastúcej akceptácie ako formy platby a rastúceho záujmu zo strany inštitucionálnych investorov.

Bitcoin zdarma za odporúčanie

Existuje niekoľko legitímnych spôsobov, ako získať bitcoiny zdarma, ale väčšinou sú to iba nejaké centy a tým sa fakt neoplatí strácať čas.

Osobne vám odporúčam radšej skúsiť registráciu na Robinhood burze, ktorá nedávno spustila svoju aplikáciu v Európe.

Stačí sa na Robinhood zaregistrovať cez tento odkaz, nakúpiť btc alebo inú krytpomenu za minimálne 10 eur (radšej tam pošlite 11 eur) a dostanete šancu získať zdarma od 10 eur v btc až po 1 celý bitcoin. Robinhood túto akciu spustil začiatkom decembra 2023 a za tú dobu už nejaké bitcoiny rozdal. Možno sa na vás usmeje veľké šťastie a podarí sa to aj vám.

Väčšinou ale ľudia dostanú 10-20 eur v btc a aj to sa oplatí, zvlášť keď to je zdarma. Svoj vklad viete ihneď zdarma vybrať. Peniaze sa vkladajú na bankový účet spoločnosti Robinhood, ale väčšinou mám skúsenosť, že peniaze tam viete vložiť do pár minút a aj vybrať do pár minút.

Po registrácii odporúčajte Robinhood ďalej

Svoj bonus potom môžete vybrať po 30 dňoch od aktivivácie bonusu. Po registrácii získate odkaz, ktorí viete poslať kamarátom a možno budete mať ďalšiu šancu získať bonus. Berte to tak, že dostanete minimálne 10 eur za každú registráciu cez váš odkaz a to je celkom fajn. A stále máte zároveň šancu vyhrať 1 celý bitcoin.

Robinhood je overený brooker obchodovaný na burze

Robinhood je overená burza na akcie a kryptomeny známa hlavne v USA. Dokonca ju poznáte zo seriálu GameStop na netflixe, kde sa pár ľudí z redditu spojilo, aby porazili WallStreet. V Európe robinhood zatiaľ spustil len nakupovanie kryptomien, a keďže chce viac nových užívateľov, tak sputil takýto bonusový systém.

Ja som zatiaľ dostal 40 eur v BTC.

Robinhood applikácia na kryptomeny

Spoločnosť Robinhood

Spoločnosť Robinhood Markets, Inc. je americká finančná technologická spoločnosť, ktorá poskytuje online obchodovanie s cennými papiermi, kryptomenami a ETF. Spoločnosť bola založená v roku 2013 Vladom Tenevom a Baiju Bhattom a v súčasnosti má sídlo v Menlo Parku v Kalifornii.

Robinhood sa rýchlo stala jednou z najväčších obchodných platforiem v Spojených štátoch. V roku 2022 mala spoločnosť viac ako 22 miliónov aktívnych používateľov a jej obchodný objem dosiahol 1,3 bilióna USD.

Spoločnosť Robinhood je známa svojimi nízkymi poplatkami za obchodovanie. Spoločnosť ponúka bezplatné obchodovanie s akciami a ETF a poplatky za obchodovanie s opciami začínajú na 0,65 USD.

Dokument GameStop na Netflixe

Dokument GameStop na Netflixe je dokumentárny film, ktorý sleduje udalosti, ktoré sa odohrali v roku 2021 v súvislosti s akciami spoločnosti GameStop.

V roku 2021 sa skupina investorov na sociálnej sieti Reddit spojila a začala skupovať akcie spoločnosti GameStop. Investori verili, že akcie sú podhodnotené a že ich cena sa v budúcnosti zvýši.

Spoločnosť Robinhood, ktorá bola jedným z najväčších obchodníkov s akciami spoločnosti GameStop, obmedzila obchodovanie s akciami spoločnosti GameStop. Obmedzenie obchodovania spôsobilo, že cena akcií spoločnosti GameStop prudko klesla.

Dokument GameStop na Netflixe skúma udalosti, ktoré sa odohrali v roku 2021, a ich dopad na finančný trh. Film tiež skúma sociálne médiá a ich vplyv na finančný trh.

Pozor na podvody

Pôvab bezplatného bitcoinu viedol k mnohým podvodom. Vždy dôkladne preskúmajte a nikdy nezverejňujte osobné informácie ani neposielajte peniaze, aby ste sa mohli zúčastniť niečoho, čo sa javí ako bitcoin zdarma.

5/5 - (1 vote)
Facebook
Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *