Ako sťahovať videá z youtube?

Chceli by ste mať videá z youtube priamo vo vašom počítači alebo mobile? Žiadny problém, stiahnite si tu program VDownloader. Program, ktorý slúži na sťahovanie videí zo serverov Youtube.com, Myspace.com, Facebook, Blip.tv, Megavideo, Vimeo, Metacafe, DailyMotion, Google Video, Yahoo! Video. Tento program ďalej ponúka vyhľadávanie videí. Videá môžete ukladať do rôznych formátov ako avi, flv, mp4 atď.

vDownloader - sťahovanie videí

Program má veľmi jednoduché a prehľadné ovládanie, ktoré zvládne naozaj každý. Stačí zadať url videa, vybrať formát stiahnutého videa, kliknúť na download a čakať kým sa video stiahne. VDownloader je freeware (zadarmo) a je plne kompatibilný s operačnými systémami Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Pri inštalácii zvoľte custom inštaláciu a odškrtinite veci typu “Ask toolbar”. Nikto predsa nechce mať v prehliadači podobné blbosti.

Ako sťahovať videá a pesníčky z youtube online?

V dnešnej dobe si samozrejme videá môžete stiahnuť aj online napríklad na stránke ytmp3.cc , ktorá umožňuje aj sťahovanie z youtube do mp3. Čiže Vašu obľúbenú skladbu z youtube si môžete stiahnuť priamo do mp3.

Ak máte nejaké otázky k programu, prípadne poznáte lepšie programy alebo stránky, napíšte ich do komentárov pod týmto článkom 🙂

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

1 komentár k “Ako sťahovať videá z youtube?”

Vložiť komentár