Ako lokalizovať polohu mobilu cez internet?

Lokalizácia mobilu dnes patrí k najefektívnejším metódam na zistenie polohy osôb, pretože mobil dnes prakticky každý nosí stále pri sebe. A presne vďaka tomu je sledovanie mobilu najdostupnejší spôsob na vyhľadanie aktuálnej polohy osôb. Ak teda chcete vedieť kde sa práve pohybuje váš kamarát, manžel, manželka, zamestnanec, šéf, priateľ, priateľka, deti alebo ktokoľvek iný, tak vyskúšajte stránku Buddy-Locator.com, pomocou ktorej zistíte polohu mobilu priamo cez internet.

Lokalizácia polohy mobilu online

Ako prebieha lokalizácia mobilného telefónu?

Na stránke Buddy-Locator.com/sk/ z rolovacieho menu vyberte štát, ktorému patrí telefónne číslo hľadanej osoby, následne ho zadajte do príslušného políčka a kliknite na “Vyhľadať mobil“. Po spustení vyhľadávania na monitore uvidíte program, ktorý pomocou satelitných družíc vyhľadá mobil. Systém na lokalizáciu pomocou GPS súradníc mobilu funguje naozaj spoľahlivo, ale musíte počítať aj s tým, že lokalizácia telefónu chvíľku potrvá. Po úspešnej lokalizácii vám stránka dokonca zobrazí presnú satelitnú snímku miesta, kde sa hľadaná osoba práve nachádza. Vyhľadanie a lokalizácia polohy mobilu je samozrejme zadarmo.

Lokalizácia mobilu

PS: Nezabudnite sa o stránku na lokalizáciu mobilu podeliť s priateľmi. Aby aj oni mohli vysledovať svoj mobil 😀

Lokalizácia polohy mobilu pre iOS a android

Ukradli Vám mobil, alebo ste ho niekde stratili? Nájdite ho cez internet. Dnešné moderné mobilné telefóny, tzv. smartphony totiž ponúkajú aplikácie, pomocou ktorých môžete na diaľku vyhľadať a lokalizovať mobil. Výbavou týchto aplikácii je samozrejme lokalizácia mobilu, ale napríklad aj zablokovanie mobilu, vymazanie dát na diaľku alebo aktivácia zvonenia, aby ste telefón našli podľa zvuku. Na tieto aplikácie by ste však mali myslieť dopredu a nie až vtedy, keď o mobil prídete.

Najobľúbenejšie lokalizačné aplikácie pre zistenie polohy mobilu zadarmo:

 • iOS telefón alebo apple iPhone už v základnej výbave ponúka jednoduchú aplikáciu Find my iPhone, pomocou ktorej jednoducho cez iCloud.com určíte polohu mobilu cez internet.
 • Andorid telefón môžte nájsť cez službu Google – nájdi moje zariadenie (asi najlepšie riešenie). Ako aplikáciu na hľadanie mobilu pre android môžte použiť aj antivírusový program avast! Mobile Security, ktorý taktiež dokáže zabezpečiť telefón proti krádeži.
3.7/5 - (36 votes)
Facebook
Twitter

24 Odpovedí

  1. Stačí pozrieť aplikácie, ktoré máš v mobile. A keď nevieš na čo, niektorá slúži, tak dáš do googlu. Ak tam objavíš niečo na lokalizáciu, tak proste vymažeš z mobilu. Prípadne, zmeníš heslo, keď tu aplikáciu chceš používať.

 1. Chcem sa opýtať či vie avast aj aktivovat gps lebo ked ho dam lokalizovat tak mi pise ze poloha je priblizna lebo je urcovana pomocou wifi.

 2. Chcem sa opytat ci by ten Cerberon fungoval aj na lokalizaciu mobilu mojej 12-rocnej dcery,aby som vedela kedy a kde sa nachadza…Dakujem

 3. Chcel by som sa opýtať ktorá aplikácia je dobrá mám syna 17 ročného ktorý mi začal klamať tak že chcel by som vedieť kde sa schádza a kde zdržiava ale keď že mobil stále nosí pri sebe tak neviem ako to mám zistiť tak som sa rozhodol že vás poprosím o pomoc dakujem

 4. Ahojte, dcere ukradli mobil, samozrejme je už vypnutí, da sa aj v takom prípade lokalizovat mobil alebo vie to urobit polícia?

 5. Vie mi niekto poradit… moj priatel mi nainstaloval do telefonu aplikaciu 1topspy cize ma sledoval na totalku. Ja som danu aplikaciu vymazala a hned urobila hard reset mobilu. Sledujeme ma aj nadalej? Chcem mat istotu…

 6. Prosím vás synovi včera ukradla nejaká cigánka novy mobilný telefón znacky huawei dá sa ten telefón nájsť cez internet cez môj telefón ďakujem

 7. Dobrý den. Môj 17 r. syn mi nedovolí skontrolovať jeho mobil, ale potrebujem vedieť , čo si cita na internete a kde sa pohybuje. Ako jeho matka mám možnosť tieto veci kontrolvať na diaľku ? Velmi by mi to pomohlo. Ďakujem.

 8. Dobry den. Chcel by som sa Vas opytat ci je mozme najst svoj telefon ked je vypnuty?stratil som ho niekde v okoli mojho domu za radi d aku je m

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *