Appear.in: Videochat bez registrácie (zadarmo)

Chcete si pokecať so známymi, či rodinou cez videochat, ale nechce sa vám inštalovať skype, alebo iné podobné programy. Už to robiť ani nemusíte, stačí keď na službe Appear.in vytvoríte miestnosť a následne pošlete odkaz vašim priateľom alebo rodine. Fakt nikto nemusí nič inštalovať, žiadny software navyše. Dokonca sa nikto nemusí nikde registrovať či prihlasovať. Služba funguje rovno z prehliadača a to dokonca zadarmo.


Celý tento videochat alebo videokonferencia funguje v prehliadačoch s podporou WebRTC, ktoré umožňuje priame spojenie počítačov, tabletov alebo mobilov. Takéto prepojenie zatiaľ podporujú iba prehliadače Google Chrome, Firefox, a Opera.

Jednoduchý návod na používanie

  1. Vytvor miestnosť na stránke Appear.in (zadať akýkoľvek názov)
  2. Poslať odkaz na miestnosť priateľom, známym, či spolupracovníkom
  3. Začni videochat s priateľmi

Tipy na používanie

  • Kliknutím na “Lock room” môžete uzamknúť miestnosť pred neželanými návštevníkmi.
  • Cez odkaz “Claim room” môžte zadať email a zaregistrovať si miestnosť natrvalo. Následne máte možnosť pozvať ľudí do miestnosti emailom, alebo zmeniť pozadie obrazovky a časom možno aj ďalšie zaujímavé veci.
  • Okrem videochatu a audiohovoru poskytuje Appear.in aj zdieľanie obrazovky. Stačí vpravo dole pri video kliknúť na “Start screenshare” a nainštalovať požadované rozšírenie. Potom už len stačí vybrať okno, ktoré chcete namiesto videa zdieľať.

Tipy na ďalšie podobné videochaty

Videochatov je na internete množstvo, ale medzi najznámejšie patrí Skype od Microsoftu a Hangouts od Google. Avšak tieto známe služby k svojmu fungovaniu potrebujú aplikáciu alebo doplnok do prehliadača. A preto je Appear.in momentálne asi najjednoduchšie riešenie na videochaty. Zvlášť v prípade ľudí, ktorí sa s počítačmi veľmi nekamarátia.


Appear.in: Videochat bez registrácie (zadarmo)
5 (100%) 2x

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné údaje sú označené *