Online filmy na youtube

Online filmy sa v poslednej dobe vďaka zvyšovaniu rýchlosti internetu stali bežnou súčasťou každej domácnosti. A tento fenomén online filmov neobchádza ani známy videoserver youtube. V poslednej dobe sa na práve youtube začínajú objavovať najmä staršie filmy v angličtine ale aj češtine.

Filmy na youtube

Pri vyhľadávaní stačí po vyhľadaní určitého slova kliknúť na “Možnosti vyhľadávania” a tam potom prepnúť na videá dlhšie ako 20 minút. Pre jednoduchosť nájdete v tomto texte aj obrázok s názorným príkladom.

V dnešnej dobe sa samozrejme čoraz viac hovorí o predaji filmov cez internet a dokonca už funguje aj predaj filmov cez youtube. V tejto youtube požičovni nájdete samozrejme aj novšie filmy, ovšem za nich už musíte zaplatiť. Jedným z problémov týchto filmov pre slováka je samozrejme angličtina. U zahraničných filmov sa jednoducho bez angličtiny nezaobídete. Je pravdepodobne len otázka času, kedy sa na youtube dostanú aj platené filmy v češtine. Dovtedy sa musíme uspokojiť s náhodným vyhľadávaním starších filmov, keďže slovenské a české online videopožičovne sú na tom strašne biedne.

PS: ak nájdete nejaký online film, tak väčšinou stačí kliknúť na užívateľa čo video nahral a tých filmov tam často nájdete viac.
PS2: skúste hľadať slovné spojenie cz dabing a určite nájdete aj nejaké online filmy

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

1 komentár k “Online filmy na youtube”

Vložiť komentár