Robinhood Crypto rozdáva 10-20 eur v bitcoine pre každého nového člena (návod)

Populárna americká platforma na obchodovanie s akciami Robinhood spúšťa v Európe obchodovanie s kryptomenami. Na odštartovanie spustili kampaňa: zaregistrujte sa a uskutočnite transakciu v hodnote aspoň 10 € a získate bonus v rozmedzí od 10 € do 20 € (98% ľudí získa bonus 10-20 eur), ale pre maličkú časť ľudí existuje šanca získať až 1 celý Bitcoin.

Robinhood

Proces registrácie je jednoduchý a trvá len 5-10 minút.

  1. Kliknite na odkaz nižšie a kliknite na „registrovať sa“, aby ste poskytli svoj e-mail a stiahli si aplikáciu Robinhood https://join.robinhood.com/eu_crypto/martinp-2f7479/
  2. Zaregistrujte sa v aplikácii výberom. Zadajte svoje údaje ako adresu, telefónne číslo, dátum narodenia, rodné číslo.
  3. Dokončite proces registrácie potvrdením svojho účtu v Robinhood a prejdite postupom KYC (overenie identity), na kde odfotíte občiansky preukaz alebo vodičský preukaz a urobíte selfie. Potvrdenie overenia sa uskutoční v priebehu niekoľkých sekúnd.
  4. Po úspešnom overení vykonajte transakciu v hodnote aspoň 10 eur, je lepšie vložiť aspoň 11 eur, aby ste na 100% nakúpili za minimálne 10 eur. Vklad sa uskutočňuje klasický bankovým SEPA prevodom v eurách.
  5. Po úspešnom overení uvidíte na hlavnej obrazovke aplikácie bonus 10 až 20€ v BTC. Svoj pôvodný nákup môžete okamžite predať. Odmenu je možné vybrať z účtu až po 30 dňoch od jej prijatia.
  6. Cez každého priateľa, ktorého pozvete môže zas získať bonus 10 až 20 €, alebo možno aj 1 BTC.

Pozývajte teda priateľov, aby používali Robinhood a získajte ešte viac bonusov.

O spoločnosti Robinhood

Spoločnosť Robinhood je americká finančná a technologická spoločnosť, ktorá sa zameriava na poskytovanie bezplatných obchodných služieb s akciami a inými finančnými produktmi. Založená bola v roku 2013 Vladom Tenevom a Baiju Bhattom a rýchlo získala popularitu, najmä medzi mladšími investorami, vďaka svojej používateľsky prívetivej aplikácii a stratégii, ktorá eliminuje poplatky za obchodovanie, čo bolo v tom čase v priemysle novinkou.

Hlavnou charakteristikou Robinhood je jej mobilná aplikácia, ktorá umožňuje užívateľom obchodovať s akciami, opciami, ETF a kryptomenami bez tradičných obchodných poplatkov. Okrem toho Robinhood ponúka aj služby, ako sú maržové účty a hotovostné správy.

Spoločnosť Robinhood sa stala známou počas pandémie COVID-19, keď sa veľké množstvo nových investorov obrátilo na obchodovanie na akciovom trhu ako spôsob, ako využiť voľný čas počas lockdownov. Ich rast bol však tiež sprevádzaný kontroverziami, najmä počas tzv. “GameStop sage” v roku 2021, kedy Robinhood obmedzila obchodovanie s určitými akciami, čo viedlo k kritike zo strany jej užívateľov a regulačných orgánov.

Robinhood sa snaží demokratizovať financie pre všetkých, čo znamená sprístupnenie investičných nástrojov, ktoré boli tradične dostupné len bohatším a skúsenejším investorom. Ich cieľom je poskytnúť každému jednoduché a prístupné nástroje na investovanie a správu osobných financií.

5/5 - (1 vote)
Facebook
Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *