Športové prenosy live (zadarmo)

Určite ste si niekedy chceli pozrieť futbal, hokej, tenis, basketbal alebo iný šport online na počítači, ale nevedeli ste kde hľadať live prenosy. A preto som sa rozhodol, že pozbieram pár zaujímavých stránok, kde môžete pozerať live stream z rôznych športov.

Športové prenosy online

Stránok pre online vysielanie cez internet je samozrejme kopec, ale ja v článku zverejním len tie, ktoré som používal či používam a tak v ňom nebudú spomenuté p2p siete, na ktorých síce nájdete tiež mnoho zápasov, ale pri každom z nich musíte dodatočne nainštalovať nejaký program.

Slovenské a české stránky na online športové prenosy

Na začiatok by som spomenul, že zápasy slovenskej futbalovej a hokejovej ligy si môžete pozrieť na stránke huste.joj.sk/live, zopár online zápsov zápasov počas roka nájdete aj na rtvs1 alebo rtvs2, teda hlavne majstrovstvá sveta v hokeji. Na občasné futbalové zápasy, ale aj atletiku a iné športy Vám dobre poslúži živé vysielanie na čt4 (dnes už asi len pre ľudí z Česka).

V prípade, že Vám postačia aj textové prenosy zápasov na jednotlivé zápasy z česka a slovenska, tak odporúčam www.onlajny.eu, kde nájdete množstvo textových prenosov z mnohých zápasov. Dnes už dokonca rozšírili ponuku o množstvo zahraničných zápasov z hokeja, futbalu a ďalších športov.

Zahraničné weby pre live stream športových zápasov

V zahraničí nájdete veľký výber stránok, ktoré prinášajú rôzne alternatívne odkazy ku množstvo športových zápasov. Pri tých lepších si dokonca môžete vybrať aj kvalitu a jazyk streamu. Tieto stránky sú pravidelne aktualizované, a tak na začiatku zápasu nájdete napríklad len jeden odkaz, ale behom zápasu už nájdete viac odkazov. Kvalita videí síce nie je na veľkej úrovni, ale väčšina sa dá v pohode pozerať. Dosť často sa však musíte počkať, kým prebehne reklama vo videu, ktoré ste si pustili.

Jeden z mojich obľúbených webov na live stream športových zápasov je ziveprenosy.cz. Nájdete tam odkazy na futbal, basketbal, bajzbal, hádzanu, hokej, moto športy, rugby, tenis, volejbal, box, šípky, curling, cyklistiku, bedminton, mma (oktagon, rfa), golf a prakticky na všetky známejšie športy.

V podstate rovnaká stránka s podobným výberom odkazov a športov je lshunters.tv, ktorý ponúka aj prehľad toho aké zápasy sa dnes plánujú v jednotlivých športoch. Ďalšia veľmi známa služba je atdhes.eu, ktorá obsahuje najslabšiu ponuku zo spomenutých webov, obsahuje prakticky len pár odkazov na najznámejšie zápasy a aj to len pár minút pred zápasom alebo dokonca až behom zápasu.

Ak chcete sledovať hokej online, tak určite odporúčam stránku onhockey.tv, kde nájdete stream prakticky na každý zaujímavejší hokejový zápas.

“Platené” live prenosy a stavkové kancelárie

Občas využívam aj platený www.eurosportplayer.cz, kde si vlastne môžem pozrieť eurosport live v češtine, eurosport dokonca pridaj aj občasný live stream na niektoré futbalové zápasy, tenis a iné športy, tie však nie sú v češtine. Eurosport player vysiela primárne Eurosport 1, Eurosport 2 a Eurosport News a to za 3,9€ mesačne v prípade, že si kúpite balík na rok, tak vás to samozrejme zaplatíte priemerne o niečo menej.

Ďalšími stránkami kde nájdete live stream na športové zápasy sú stávkové kancelárie, ktoré dnes ponúkajú čoraz viac live zápasov. Najviac live zápasov beží v stávkocých kanceláriách ako sú tipsport.sk a ifortuna.sk. Tu však treba poznamenať, že pre sledovanie live prenosov potrebujete mať v stávkovej kancelárii na účte aspoň 1 cent. PS: Kľudne nejaké to euro vložte do stávkovej kancelárie, ale netipujte tam veľmi. Tipovaním peniaze nezarobíte. Peniaze si radšej šetrite a investujte napr. do akcií, p2p pôžičiek alebo niečoho čo vám dlhodobo prinesie peniaze.

PS: Ak máte nejaký tip na stránku, kde bežia športové prenosy online, tak ju pridajte do komentárov.

4.7/5 - (4 votes)
Facebook
Twitter

8 Odpovedí

 1. Dobrý večer

  Chcel by som Vás poprosiť o radu. Kde by som mohol naživo sledovať prenos z 1.Tureckej futbalovej ligy. Konkretne zapas , ktory sa bude hrať 12.5.2012 – Fenerbahce – Galatasaray

 2. Dobrý den
  chcem sa spýtať
  bet365.com, bwin.com a betfair.com. Tu však treba poznamenať, že pre sledovanie live prenosov potrebujete mať v stávkovej kancelárii na účte aspoň 1 cent.
  Ak mám na účte 1 cent a môžem sledovať live sporty aj celý rok?
  je to zadarmo , faktúra mi nepríde? nebudú požadovať platiť?
  Alebo potom príde – faktúra na zaplatenie ?

  1. Keď tam máš aspoň ten 1 cent, tak môžeš sledovať zápasy, ktoré majú live video. Nepríde žiadna dodatočná faktúra. Nevýhoda, že tieto ich prenosy sa nedajú zapnúť na celú obrazovku, sú len v malom okienku na stránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *