Športové prenosy live (zadarmo)

Určite ste si niekedy chceli pozrieť futbal, hokej, tenis, basketbal alebo iný šport online na počítači, ale nevedeli ste kde hľadať live prenosy. A preto som sa rozhodol, že pozbieram pár zaujímavých stránok, kde môžete pozerať live stream z rôznych športov. Stránok pre online vysielanie cez internet je samozrejme kopec, ale ja v článku zverejním len tie, ktoré som používal či používam a tak v ňom nebudú spomenuté p2p siete, na ktorých síce nájdete tiež mnoho zápasov, ale pri každom z nich musíte dodatočne nainštalovať nejaký program.


 1. Slovenské a české stránky
 2. Zahraničné stránky
 3. Platené stránky

Slovenské a české stránky na online športové prenosy

Na začiatok by som spomenul, že zápasy slovenskej futbalovej a hokejovej ligy si môžete pozrieť na stránke sport.huste.tv, zopár online zápsov zápasov počas roka nájdete aj na stv.sk, teda hlavne majstrovstvá sveta v hokeji. Ak chcete vidieť zápsy z českej hokejovej ligy, tak vyskúšajte tv.hokej.cz a na občasné futbalové zápasy, ale aj atletiku a iné športy Vám dobre poslúži živé vysielanie na čt4. V prípade, že Vám postačia aj textové prenosy na jednotlivé zápasy z česka a slovenska, tak odporúčam www.onlajny.eu, kde nájdete množstvo textových prenosov z mnohých zápasov.

Zahraničné weby pre live stream športu

V zahraničí nájdete veľký výber stránok, ktoré prinášajú rôzne alternatívne odkazy ku množstvo športových zápasov. Pri tých lepších si dokonca môžete vybrať aj kvalitu a jazyk streamu. Tieto stránky sú pravidelne aktualizované, a tak na začiatku zápasu nájdete napríklad len jeden odkaz, ale behom zápasu už nájdete viac odkazov. Kvalita videí síce nie je na veľkej úrovni, ale väčšina sa dá v pohode pozerať. Dosť často sa však musíte počkať, kým prebehne reklama vo videu, ktoré ste si pustili. Moja najobľúbenejšia stránka na live stream športu je www.lshunter.tv, ktorý síce poznáte ako livescorehunter.com, ale táto alternatíva priamo na live stream videa sa mi zdá lepšia. Nájdete tam odkazy na futbal, basketbal, bajzbal, hádzanu, hokej, moto športy, rugby, tenis, volejbal, box, šípky, curling, cyklistiku, bedminton, golf a prakticky na všetky známejšie športy. V podstate rovnaká stránka s podobným výberom odkazov a športov je www.sportstream.tv, ktorý ponúka aj prehľad toho aké zápasy sa dnes plánujú v jednotlivých športoch. Ďalšia veľmi známa služba je www.atdhenet.tv, ktorá obsahuje najslabšiu ponuku zo spomenutých webov, obsahuje prakticky len pár odkazov na najznámejšie zápasy a aj to len pár minút pred zápasom alebo dokonca až behom zápasu.


Ak chcete sledovať hokej online, tak určite odporúčam stránku onhockey.tv, kde nájdete stream prakticky na každý zaujímavejší hokejový zápas.

“Platené” live prenosy

Občas využívam aj platený www.eurosportplayer.cz, kde si vlastne môžem pozrieť eurosport live v češtine, eurosport dokonca pridaj aj občasný live stream na niektoré futbalové zápasy, tenis a iné športy, tie však nie sú v češtine. Eurosport player vysiela primárne Eurosport 1, Eurosport 2 a Eurosport News a to za 3,9€ mesačne v prípade, že si kúpite balík na rok, tak vás to samozrejme zaplatíte priemerne o niečo menej. Ďalšími stránkami kde nájdete live stream na športové zápasy sú stávkové kancelárie, ktoré dnes ponúkajú čoraz viac live zápasov. Najviac live zápasov beží asi na bet365.com, bwin.com a betfair.com. Tu však treba poznamenať, že pre sledovanie live prenosov potrebujete mať v stávkovej kancelárii na účte aspoň 1 cent.


PS: Ak máte nejaký tip na stránku, kde bežia športové prenosy online, tak ju pridajte do komentárov.

Športové prenosy live (zadarmo)
5 (100%) 2x

Diskusia: 8 príspevkov

Pridať komentár
 1. Vlastimil Jadrný Odpovedať

  Dobrý večer

  Chcel by som Vás poprosiť o radu. Kde by som mohol naživo sledovať prenos z 1.Tureckej futbalovej ligy. Konkretne zapas , ktory sa bude hrať 12.5.2012 – Fenerbahce – Galatasaray

 2. PETER Odpovedať

  Dobrý den
  chcem sa spýtať
  bet365.com, bwin.com a betfair.com. Tu však treba poznamenať, že pre sledovanie live prenosov potrebujete mať v stávkovej kancelárii na účte aspoň 1 cent.
  Ak mám na účte 1 cent a môžem sledovať live sporty aj celý rok?
  je to zadarmo , faktúra mi nepríde? nebudú požadovať platiť?
  Alebo potom príde – faktúra na zaplatenie ?

  • megatron.sk Odpovedať

   Keď tam máš aspoň ten 1 cent, tak môžeš sledovať zápasy, ktoré majú live video. Nepríde žiadna dodatočná faktúra. Nevýhoda, že tieto ich prenosy sa nedajú zapnúť na celú obrazovku, sú len v malom okienku na stránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné údaje sú označené *