RoboForm – skvelý správca hesiel

Roboform - správca hesiel

Už vás nebaví pamätať si všetky tie heslá na všetky internetové stránky? Nebaví vás listovať v notese a hľadať prihlasovacie údaje? Nebaví vás večne obnovovať zabudnuté heslo? Tak s tým je koniec! AI Roboform je skvelý pomocník pre správu vašich hesiel a nielen to. Tento šikovný program vie okrem ukladania hesiel na vaše obľúbené stránky zvládnuť aj automatické prihlasovanie, zapamätať si obsah ľubovoľných formulárov na stránke, a tak takmer úplne automatizovať proces prihlasovania či registrácie na ľubovoľnej webovej stránke.


AI Roboform sa vie dokonale integrovať do vášho internetového prehliadača. Bohužiaľ Roboform zatiaľ podporuje prehliadače Internet Explorer, Mozilla Firefox a Google Chrome. Postupne sa plánuje integrácia do všetkých top prehliadačov.

Hoci som bol spočiatku voči Roboformu skeptický, časom som zistil, že bez neho si už neviem prehliadač predstaviť. Veľmi pohodlná správa hesiel v kombinácii s funkciou automatického prihlásenia. Počas takmer 6 mesiacov používania som nenarazil na výraznejšie problémy.


RoboForm – skvelý správca hesiel
Ohodnoťte článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné údaje sú označené *