Prednášky o manažmente a biznise

Občas sa vďaka odkazom na twitteri dostanem k zaujímavým videám, ktoré určite stoja za prezretie. V tomto článku sa chcem venovať hlavne videám ohľadne manažmentu a biznisu. Zaujalo ma hlavne ako niektoré vysoké školy volajú odborníkov z praxe na prednášky. Tieto prednášky dokonca nahrávajú a sú dostupné v online verzii na internete. Táto iniciatíva sa mi veľmi pozdáva a mám dojem, že na Slovensku niečo podobné chýba, ovšem ak máte nejaký zaujímavý odkaz aj na slovenské prednášky, tak ho veľmi rád zverejním.


Takže prvý odkaz je StudnetTv.cz – nepozeral som si zatiaľ všetky prednášky, ale zaujímavá sa javí prednáška “Co vás ve škole nenaučí” od Iva Tomana, ktorý už nejaký ten úspech dosiahol vďaka rôznym knihám školeniam a unikátnemu programu na výučbu angličtiny. Ďalšie zaujímavé prednášky sú: Jak na business projekt, Virtuální podnikání, Rozvoj firmy. Možno sú zaujímavé aj ďalšie, ale len tieto som videl celé.

Druhý odkaz smeruje asi na prednášky z filozofickej fakulty a tam je zaujímavý hlavne blok experov: inhd.cz/blok-expertu/, ale tak len niektorých (Ondřej Bartoš, Marek Prokop, Adam Javůrek, Miloš Čermák, Jan Tichý, Petr Mára). Zvyšok som nesledoval, najmä preto, že ma nezaujal názov.


Postupne budem pridávať viac takýchto článkov s odkazmi na rôzne poučné videá, mám ich v zásobe ešte mnoho :-)

Prednášky o manažmente a biznise
Ohodnoťte článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné údaje sú označené *