BiznisTV.sk – prednášky a rozhovory o podnikaní, internete a osobnom rozvoji

BiznisTV.sk - prednasky a rozhovory

Niekedy v roku 2009 sa na Slovensku odohral prvý Barcamp (neformálna IT konferencia), ktorého som sa síce nezúčastnil, ale pozrel som si všetky videá, ktoré z neho boli v tej dobe na nete.  Postupne začalo podobných akcií u nás, ale hlavne v Česku pribúdať a nové zaujímavé videá som tak sledoval pomerne pravidelne. A keďže počet videí stále narastal, tak mi stúpal aj počet záložiek, ktoré som si vytvoril s cieľom pozrieť videá neskôr. Preto ma v roku 2011 napadlo, že spravím web, ktorý bude zhromažďovať väčšinu prednášok a rozhovorov z konferencií o IT a podnikaní. Samotný nápad však nestačí, a preto web BiznisTV.sk vďaka mojej lenivosti vznikol až po 2 rokoch.

O BiznisTV.sk

Takže stránka BiznisTV.sk by sa mala zameriavať hlavne na skvelé video prednášky a rozhovory o internetových projektoch a podnikaní, ktoré ľuďom dodajú motiváciu, ale aj nové informácie a znalosti. Lebo sebavzdelávanie je často cesta k úspechu. V čase písania tohto článku som na web pridal video s poradovým číslom 100, ktoré síce na počet prednášok a rozhovorov v rámci SK/CZ internetu nie je veľké, ale nejako začať treba. Pôvodne som web plánoval zverejniť až pri nejakom čísle 300 videí, ale nakoniec to vďaka náhode nevyšlo, takže stránka je oficiálne spustená od 1.4.2013.

Ako môžete pomôcť?

Ak máte nejaké otázky, alebo nápady na vylepšenie webu, tak ich pridajte do komentárov, alebo mi to proste nejakým spôsobom napíšte. To isté platí aj pre ľudí, ktorí by sa chceli aspoň občas pridať nejakú prednášku a podieľať sa nejako na rozvoji BiznisTV.sk. Pomôcť však môžete aj nejakým odkazom na FB, Twitteri, blogu alebo hocikde inde. Je to len na vás ako sa rozhodnete.

   Pozrieť stránku BiznisTV.sk

BiznisTV.sk – prednášky a rozhovory o podnikaní, internete a osobnom rozvoji
5 (100%) 1x

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné údaje sú označené *