Avast: najlepší antivírus pre domáce použitie

Neviete aký antivírus si vybrať? Vyberte si Avast! V dnešnej dobe je síce prakticky jedno aký antivírus používate, keďže všetky sú funkčne približne na rovnakej úrovni. Mne osobne sa však po svojej dizajnovej stránke a jednoduchosti používania najviac páči práve Avast a presne to je hlavné kritérium pri mojom výbere programu alebo internetovej aplikácie. Musí sa mi jednoducho sadnúť.

Antivírus avast zadarmo

Výhodou tohto antivírusu je to, že je pre domáce použitie úplne zadarmo. Stačí ak sa zaregistrujete na stránkach Avast, do niekoľkých hodín dostanete svoj licenčný kód a jednoducho ho zadáte do programu. Avast sa následne aktivuje a vy ho budete môcť používať úplne legálne zdarma.

Avast na svojich stránkach prehlasuje, že je najobľúbenejší antivírový program a asi to bude aj pravda, keďže som si ho za roky používania obľúbil aj ja. Zo začiatku síce nebol taký dobrý ako je dnes, ale stále bol niečim zaujímavý. Na záver ešte priložím video prednášku Eduarda Kučeru o tom prečo program zadarmo zaujal investorov. Eduard Kučera, zakladateľ avastu v prednáške rozpovie celý príbeh antivírusu avast až do súčasnosti.

Aký antvirusový program používate?

5/5 - (1 vote)
Facebook
Twitter

Jedna odpoveď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *