Ako som nakupoval sypaný čaj

Mnoho ľudí z SK/CZ internetu isto postrehlo, že marketingový a SEO odborník Marek Prokop začal písať o spustení eshopu s čajom na blogu dokosiku.blogspot.sk a postupne tam rozpisuje čo a ako plánuje riešiť, prípadne čo práve rieši. Predvčerom som si celý blog prečítal vrátane zaujímavých komentárov a samozrejme som dostal chuť na takýto kvalitný sypaný čaj. Pôvodne som chcel skúsiť objednať priamo z jeho CZ eshopu, ale nakoniec som radšej vygooglil nejaký slovenský web so sypaným čajom.


Dal som proste hľadať čierny čaj “zlatá opica” a nakúpil som asi u prvého eshopu, ktorý som videl. Objednal som také štandardné 50 gramové balenie. Po nejakej chvíli mi však zavolal asi majiteľ eshopu www.cajovnazarohom.sk, kde som objednával a informoval ma, že z tohto čaju majú už iba nejakých 7 gramov, a tak mi to pošle grátis, aby som ochutnal. Zároveň sa ma opýtal či nechcem nejaký iný čierny čaj, kedže som už aj tak zaplatil cez paypal. A tak som si nechal poradiť iný, a kedže bol lacnejší tak mi rovno povedal, že mi pošle 70 gramov. S tým som samozrejme súhlasil, keďže môj zámer bol hlavne po pár rokoch vyskúšať opäť nejaký dobrý čaj. Na výške som si občas tieto sypané čaje kupoval, a celkom mi chutili, len si už nespomeniem na konkrétny názov, ktorý som vtedy kupoval. Je to škoda, lebo mi celkom chutil.

Ale poďme späť k tomu prečo vlastne píšem tento článok. Je to teda hlavne preto, že sa mi páčilo ako pán z tohto eshopu pôsobil v telefóne. Bolo z neho totiž doslova cítiť, že má tu svoju prácu rád a dokázal by o nej asi hovoriť aj hodiny. Občas sa mi stane, že mi niekto z eshopu zavolá a povie, že niečo nemajú, ale tak teraz som mal z toho oveľa lepší pocit. A fakt to nebolo len preto, že mi niekto poslal vzorku grátis. Aj keď tu treba povedať, že veci zdarma fakt fungujú a dokazuje to aj video nižšie. V tomto prípade rozhodne podľa mňa rozhodne platilo pravidlo: Robte to, čo milujete.


Ináč v eshope ma celkom zaujal aj inteligentný čajník, pomocou ktorého sa dajú sypané čaje pripravovať naozaj jednoducho. (viď obrázok alebo video)

Inteligentný čajník - Ingenui tea

Máte nejaký obľúbený čaj, prípadne máte aj vy nejaké podobné skúsenosti s nakupovaním?


Ako som nakupoval sypaný čaj
5 (100%) 1x

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné údaje sú označené *