123nalepky.sk – nálepky pre Váš notebook

Aj vy máte notebook v nejakej nudnej čiernej alebo sivej farbe a chceli by ste sa od ostatných jednofarebných notebookov nejako odlíšiť? Ak áno, tak si kúpte nálepku na notebook. Na internete samozrejme nájdete mnoho firiem, ktoré predávajú nálepky na notebook (na ebay ich tiež pár nájdete – napríklad pod výrazom “skin notebook“). Ale ja som hľadal aj na Slovensku a našiel som stránku 123nalepky.sk, ktorá okrem iného predáva aj rôzne izbové dekorácie ako obrazy, nálepky na stenu, aj magnetky na chladničku alebo fotopuzzle.


Ale poďme späť k nálepkám na notebook, ktoré mimochodom stoja iba 10€ a dokonca si na notebook, okrem vopred definovaných vzorov môžete zvoliť aj nejakú vlastnú fotku a to samozrejme tiež iba za 10€. No nekúp to. Však by nechcel mať na notebooku nejakú vlastnú fotku, aby sa odlíšil od davu čiernych notebookov?

Pri kúpe nálepky stačí jednoducho zadať rozmery veka notebooku (pri každej nálepke je ukážka čo presne máte odmerať) a následne odoslať objednávku. Následne Vám domov doručia nálepku. Mne osobne ju doručili vo veľkej tvrdej obálke a bol som trošku prekvapený lebo som čakal nejakú tubu s nálepkou ako posiela väčšina predajcov. Ale asi to bude preto, že som objednával menšiu nálepku na menší notebook s veľkosťou 13,1 palca.


V zásielke od 123nalepky.sk dostanete aj presný návod ako postupovať pri lepení nálepky. Prakticky stačí len dobre očistiť povrch a postupovať podľa videa nižšie. Nálepka na notebook, tak bude o pár sekúnd na svojom mieste. A vy sa budete môcť tešiť z nového vzhľadu notebooku.

Uvažujete o kúpe nálepky na notebook, prípadne už nejakú máte?


123nalepky.sk – nálepky pre Váš notebook
Ohodnoťte článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné údaje sú označené *